QUICKLOC®

rychlouzávěry

 1. Böllhoff Česká Republika >
 2. Spojovací prvky >
 3. Speciální spojovací prvky >
 4. Rychlouzávěry

Systémy rychlouzávěrů

QUICKLOC® svírací, otočné a tlakové uzávěry se vynikajícím způsobem hodí pro opakovatelně rozebíratelné spoje a rychlé montáže.

Profil

QUICKLOC®

QUICKLOC® rychlouzávěry se používají téměř ve všech průmyslových oblastech. Jsou výhodné z hlediska nákladů, barvu a design lze přizpůsobit, jsou bezúdržbové, zajištěné proti vibracím a vypadnutí. Kromě standardních typů jsme také vyrobili řadu zvláštních provedení dle individuálních požadavků zákazníků. Díky inovačním myšlenkám jsme schopni vyřešit každý problém v oblasti techniky rychlouzávěrů.

Technologie

Funkce systému rychlouzávěrů

Na příkladu QUICKLOC® Serie 60

QUICKLOC® Serie 60

Prostřednictvím QUICKLOC® Serie 60 lze názorně předvést inovační potenciál moderních upevňovacích technik společnosti Böllhoff.

Systém rychlouzávěrů je založen na dvou jednotlivých dílech a skládá se z uzavíracího čepu a spodní části uzávěru. Při montáži je nutné vést horní část uzávěru otvorem a poté pomocí přídržné podložky zajistit protí vypadnutí. Spodní část uzávěru musí být připevněna klipsem do pravoúhlého otvoru. Pro uzavření otočte čepem horní části uzávěru lehkým tlakem doleva nebo doprava. Spodní část uzávěru drží čep pomocí šikmých výstupků. Při otevírání - čtvrt otáčky doleva nebo doprava se pružinová ramena od sebe odtlačí. Tyto pak prostřednictvím boční zkosené hrany posunou uzávěr do otevřené polohy.Přednosti

 • Rychlá montáž bez nářadí
 • Otevření otáčením doleva a doprava
 • Bez koroze
 • Jednoduché uzavření otočením nebo axiálním tlakem
 • Možnost libovolného barevného provedení
 • Úspora hmotnosti

Typy výrobků

Různé varianty rychlouzávěrů QUICKLOC®

 • QUICKLOC® Serie 60

  QUICKLOC® Serie 60

  Čtvrtotáčkový, tlakový uzávěr lze otevírat otáčením doleva nebo doprava. Zástrčková spojení zajišťují snadnou montáž. V případě vlivu nečistot si zachovává funkční bezpečnost.

 • QUICKLOC® plastic

  QUICKLOC® Serie 60 plastic

  Plastový, čvrtotáčkový uzávěr lze otevírat otáčením doleva a doprava. Je odolný vůči korozi a velmi lehký. Alternativně ho lze také používat s centrováním a tlakovým uzávěrem. Podle vašich individuálních přání dokážeme také vyvinout otočné blokující systémy a posuvné uzávěry.

Použití

Příklady použití

QUICKLOC® svěrací, otočné, tlakové uzávěry jsou používány ve všech průmyslových oblastech, kde jsou požadovány rychlé, opakovatelně rozebíratelné spoje, které mohou být namontovány rychle a jednoduše.

QUICKLOC® aplikace se používají mj. v kolejové dopravě, v oblasti automotive, v lékařské, kompresorové a vytápěcí technice a také v letecké dopravě.

Zvláštní použití

 • QUICKLOC® uzávěr kapoty u motoru

  Rychlouzávěr dle specifických požadavků zákazníka pro zajištění kapoty motoru

 • QUICKLOC® upevnění lavice

  Konstrukční díl pro upevnění lavice dle specifických požadavků zákazníkaProduktové katalogy

Hledáte další technické informace ?

Centrum stahování

Böllhoff je certifikován

Zde se dozvíte ve kterých oblastech!

Certifikáty a standardy

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit nebo získat informace o výrobcích ?

Kontaktní formulář

QUICKLOC® Serie 60


BÖLLHOFF

Copyright © 2013 Böllhoff s.r.o.